Resort Barborka se nachází na Kysucích v oblasti Nízkého Javorníku v malé osadě Zákopčie – Marťákovci, která je začleněna do několika rozlehlých dolin. Původní roubenka byla postavena v  roce 1931 na krásném místě ve výšce 740 m.n.m. s přímým výhledem na Beskydy a Lysou horu. Zachován zůstal pouze její kamenný sklep  a studna s křišťálově čistou podzemní vodou.

Rekonstrukce a výstavba nového komplexu roubených chalup proběhla v letech 2015 až 2016, a to podle místních tradic a souznění s přírodou. Vždyť dřevo i kámen použité na rekonstrukci jsou z místních lesů.

dsc00869.jpg

dsc01967.jpg

Resort splňuje všechny požadavky i pro náročnou klientelu. V současné době pojme 10 – 12 osob, ale na oslavy nebo párty až 20 osob.

V kterémkoliv ročním období můžete prožívat dokonalý relax na samotě u lesa nebo oslavit narozeniny v kruhu přátel při večerním grilování. Dominantou chalupy jsou červená kachlová kamna a pec.

V zimě si zde přijdou na své vášniví lyžaři i milovníci saunování a v létě turisté, houbaři, ale i děti na připraveném hřišti.

Vybavení : kachlová kamna s krbovou vložkou, varná deska a trouba na dřevo, vybavená kuchyňská linka – sklokeramická deska, el.trouba,mikrovlnná trouba, varná konvice.

Obývací pokoj s tv plasma, domácí kino, sat, jídelna, 3 samostatné ložnice, dětská postýlka, dětské doupě, koupelna s rohovou vanou, 2 x  samostatné wc, bidet,automatická pračka.